Поліцейські знайшли 13-річну дівчину, яка зникла в Маріуполі

14.11.2017


За ніч співробітники ювенальної превенції розшукали  школярку, яка пішла з дому. Родичка, у якої жила неповнолітня, повідомила поліцію лише через два дні після зникнення дитини.
Ввечері до Центрального відділу поліції звернулась місцева мешканка і повідомила, що  її неповнолітня племінниця вже 2 дні, як не приходить до дому. Співробітники поліції негайно розпочали пошукову операцію. Прочесали усі райони, вулиці і околиці міста. Перевірили друзів і знайомих.
В результаті заходів з ранку наступного дня юну маріупольчанку знайшли та повернули додому.
Було встановлено, що дівчина вже неодноразово робила спроби піти з дому. Але кожного разу поверталася, бо розуміла, що краще бути з рідними, ніж нікому не потрібною дитиною.
Мати підлітка мешкає в іншій країні, батька немає, тому дівчинку тимчасово прихистила у себе тітка, з якою вона проживає вже довгий час.
Наразі 13-річна дівчина чекає приїзду матері, яка на цей раз обіцяла забрати дочку до себе. Зараз співробітники ювенальної превенції проводять з неповнолітньою профілактичні заходи. Аби попередити такі випадки та захистити дитину від небезпеки, родину було взято на контроль поліції. 

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета