Поліцейські знайшли 13-річну дівчину, яка зникла в Маріуполі

14.11.2017


За ніч співробітники ювенальної превенції розшукали  школярку, яка пішла з дому. Родичка, у якої жила неповнолітня, повідомила поліцію лише через два дні після зникнення дитини.
Ввечері до Центрального відділу поліції звернулась місцева мешканка і повідомила, що  її неповнолітня племінниця вже 2 дні, як не приходить до дому. Співробітники поліції негайно розпочали пошукову операцію. Прочесали усі райони, вулиці і околиці міста. Перевірили друзів і знайомих.
В результаті заходів з ранку наступного дня юну маріупольчанку знайшли та повернули додому.
Було встановлено, що дівчина вже неодноразово робила спроби піти з дому. Але кожного разу поверталася, бо розуміла, що краще бути з рідними, ніж нікому не потрібною дитиною.
Мати підлітка мешкає в іншій країні, батька немає, тому дівчинку тимчасово прихистила у себе тітка, з якою вона проживає вже довгий час.
Наразі 13-річна дівчина чекає приїзду матері, яка на цей раз обіцяла забрати дочку до себе. Зараз співробітники ювенальної превенції проводять з неповнолітньою профілактичні заходи. Аби попередити такі випадки та захистити дитину від небезпеки, родину було взято на контроль поліції. 

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас