Співробітники ювенальної превенції місцевої поліції відвідали вихованців християнського благодійного центру «Добрий самарянин»

13.11.2017


Правилам дорожнього руху в ігровій формі навчали дітей співробітники поліції ювенальної превенції разом із лігівцями Маріуполя.

Гостинно відкрив свої двері благодійний центр «Добрий самарянин» . У гості з цікавою і корисною лекцією, із подарунками і ласощами до дітей завітали співробітники поліції і активісти молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських».
До уваги дітей представили лекцію у вигляді гри на тему «Правила дорожнього руху». Учасників поділили на 3 команди, дітвора проходила завдання, за які отримувала пазли. У кінці гри пазли склали у велику картину.
Безпосередню участь приймали лігівці у рамках проекту «Ліга в дії», що значить «рівний навчає рівного». Юні активісти допомагали з завданнями, грали і розповідали вихованцям про молодіжну організацію.
 «Ми проводили квест з дітьми від 6 до 10 років. Дуже сподобалось спілкуватись. Усі вихованці дуже хороші, добрі, ввічливі та виховані дітки. Говорили про дружбу, відносини у колективі. Діти одноголосно  повідомили, що чекають нас у гості частіше. І що дуже подобаються заходи такого роду», - розповіла співробітник ювенальної превенції сектору превенції лейтенант поліції Вікторія Михайлова.
У кінці заходу дітлахи поласували тортом, який приготували співробітники поліції і запевнили, що чекають гостей наступного разу, і якомога швидше.

Центральний відділ поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета