Співробітники ювенальної превенції місцевої поліції проводить інструктажі по школам Маріуполя

13.11.2017


У рамках спецзаходів з протидії нелегальному обігу зброї та боєприпасів, співробітники поліції ювенальної превенції проводять інструктажі школами Маріуполя. Минулого тижня відвідали такі навчальні заклади, як школа № 3, 7, 9 і № 65. 
На лекції були присутні учні і викладацький склад. Що робити і що категорично забороняється при виявленні зброї – такі основні теми були розглянуті слухачами.
В першу чергу діти повинні звернутись до поліції чи дорослих, і знаходитись на безпечній від предмета відстані. Співробітники ювенальної превенції показали, як працює мобільний додаток «102», адже з ним можна швидко і без зусиль повідомити про знахідку, злочин чи викликати поліцію, коли потрібна допомога. 
Діти дізнались, що з обережністю треба відноситись до предметів, які тільки нагадують зброю, або просто викликають підозру. Не торкатись, не брати до рук, не розбирати і не грати з ними, і в ніякому разі не палити вогнище біля знахідки. Будь-які дії з ними проводять спеціалісти. Вчителі теж отримали багато корисних вказівок і порад щодо дій, які стосуються зброї чи боєприпасів.
Співробітники поліції нагадують, що на території Донеччини проходять спецзаходи з протидії нелегальному обігу зброї та боєприпасів, мета якої знайти та вилучити вибухонебезпечні предмети.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета