Працівники Кальміуського відділення поліції припинили 2 факти незаконного поводження зі зброєю (ВІДЕО)

11.11.2017


До кримінальної відповідальності притягуються двоє чоловіків, які перевозили боєприпаси. Такий результат 2 днів роботи мобільного блокпосту у Кальміуському районі Маріуполя.
У зв’язку із загостренням кримінальної ситуації на Донеччині правоохоронці проводять запобіжні заходи. У рамках спецоперації «Зброя та вибухівка» поліцейські продовжують вилучати зброю та боєприпаси у зловмисників.
«На сьогоднішній день в Кальміуському районі працюють співробітники поліції на блокпостах, піші наряди, а також спільно з співробітниками патрульної поліції був створений мобільний блокпост по виявленню зброї з незаконного обігу», - повідомив начальник Кальміуського відділення поліції Андрій Бондаренко.
Так, за останні 2 дні на мобільному блокпості зафіксували 2 факти вилучення боєприпасів. У одного з чоловіків в авто було знайдено 90 набоїв, а інший перевозив із собою 49 набоїв. 
За даними фактами відкрите кримінальне провадження за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
«Нагадую громадянам, що згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України, особа, яка добровільно здала боєприпаси або зброю, звільняється від кримінальної відповідальності», - звернувся до мешканців начальник Кальміуського відділення поліції Андрій Бондаренко.

Центральний відділ поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета