Розкрито 71 кримінальний злочин - підсумки роботи розшуку Кальміуського відділку поліції за 10 місяців.

10.11.2017


Загалом на 23% знизились кримінальні злочини у місті. Вбивства розкриті на всі 100%, вилучено 13 одиниць вогнепальної зброї і 3400 одиниць боєприпасів, зареєстровано 65 факти шахрайства – про все це і не тільки говорили на підсумках роботи правоохоронців Маріуполя.


Підвели підсумки роботи працівників кримінальної поліції Кальміуського відділення поліції. Загальний стан криміногенних злочинів на території значно зменшилось.
Про роботу кожного співробітника поліції, загальний рейтинг розкритих справ, плюси та недоліки роботи говорив начальник управління кримінальної поліції Донецької області Артем Кисько. Так за 10 місяців на 23% знизилась кількіть злочинів у районі міста у порівнянні з попереднім роком.


Не залишилась непоміченою робота правоохоронців з населенням міста щодо злочинців, які працюють шляхом обману і зловживанням довірою. А саме на 33% знизилась кількість шахрайств.
На вулицях міста стало безпечніше, адже зменшилась кількість грабежів і розбоїв, які розкриті на 75%. Такий же позитивний напрямок мають злочини майнового характеру, крадіжок стало на третину менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
У рамках спецоперації «Зброя» та інших правоохоронних заходів спостерігається позитивна динаміка у напрямку роботи з протидії незаконному обігу зброї та боєприпасів. Проводячи належні заходи по викриттю злочинців, зафіксовано вилучення 30 одиниць вогнепальної зброї і 3400 одиниць вибухових речовин. Загалом виявлено та викрито 37  фактів правопорушень такого характеру.


Спостерігається покращення роботи по напрямку виявлення фактів наркозлочинів на території більш, ніж вдвічі у порівнянні з минулим роком.

Взагалі, щодо підвищення ефективності роботи на окремих пріоритетних напрямках діяльності, на території обслуговування проведено 119 обшуків, з яких 36 по крадіжкам, грабежам, розбоям, 75 - за фактами незаконного обігу наркотиків та 8 - за фактами незаконного обігу зброї. Більше половини проведених таких слідчих дій виявились результативними.

 

Центральний відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета