МАТЧ МІЖ «МАРІУПОЛЕМ» ТА «ШАХТАРЕМ» ПРОЙШОВ БЕЗ ПОРУШЕНЬ ПУБЛІЧНОГО ПОРЯДКУ (ВІДЕО)

06.11.2017


Аби і гравці, і відвідувачі довгоочікуваного матчу між «Шахтарем» та місцевою командою у рамках Прем’єр-ліги України у Маріуполі були у безпеці, поліція вжила посилених превентивних заходів.

У Маріуполі пройшов В понеділок з цього приводу відбулася координаційна нарада з питань забезпечення безпеки вболівальників та гравців під час гри. Представники усіх задіяних служб та відомств, фан-клуб та керівництво маріупольського футбольного клубу обговорили механізм взаємодії між собою, аби не допустити будь-яких порушень правопорядку на стадіоні та навколишній території.

На вулиці у 700-тисячному Маріуполі вийшла максимальна кількість піших та автопатрулів, груп реагування патрульної поліції, екіпажів патрульних.

Посилення відбулося й на в’їздах-виїздах в місто. До заходів залучено поліцейських з інших областей України, спецпризначенців, вибухотехніків, кінологів та військовослужбовців Нацгвардії України.

Відучора стадіон «Іллічівець» перебував під охороною поліції, декілька разів поле і трибуни обстежили вибухотехніки та кінологи з собаками-детекторами зброї та вибухівки.

Протягом всього матчу периметр навколо місця проведення гри патрулювали піші та автомобільні наряди поліції.

За правопорядком всередині стадіону правоохоронці слідкували в режимі онлайн-трансляції за допомоги близько десятка відеокамер, напряму підключених до Єдиного аналітичного сервісного центру поліції.

Матч зібрав більше 11 тисяч вболівальників.

Крім того, сьогодні поліцейські Донеччини здійснили мрію 14-річного Тараса з прифронтового Торецька побувати на футбольному матчі улюбленої команди.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета