У школах проходять заняття з поліцейськими на знання законів

10.10.2017


Заняття з правоохоронцями в школах проходять не тільки для ознайомлення учнів з професією поліцейського але і для того, що б школярі знали закон. Які дії можна здійснювати і за що передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність, але найголовніше, їх права та обов'язки - все це обговорили учні та гості в погонах.

Діти не завжди діляться з дорослими своїми проблемами і часом, вважаючи себе дорослими, намагаються самостійно вирішувати питання, з якими стикаються в повсякденному житті. Іноді вступаючи з однолітками в конфлікти, не завжди можуть розділити грань, де може бути порушений закон.

Співробітники ювенальної превенції Центрального відділу поліції провели заняття в технологічному ліцеї та в школі № 23 Маріуполя по способам виходу з конфліктних ситуацій. Учням 8 - 10 класів розповіли про права та обов'язки, про ситуації, коли настає адміністративна та кримінальна відповідальність, які можуть бути наслідки і як треба себе вести в екстрених ситуаціях.

Лекція проходила у формі живої дискусії і викликала дуже багато питань у дітвори по роботі поліції з правопорушниками: як краще чинити в тій чи іншій ситуації і в яких випадках треба викликати поліцію.

На завершення зустрічі поліцейські презентували мобільний додаток "Поліція 102", що працює на території Донецької області. Діти дізналися, що завдяки цій програмі можна повідомити в поліцію про правопорушення або злочин відносно нього або його друзів просто натисканням кнопки.

Центральний відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас