ПЕРЕМОГУ У ФУТБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ СЕРЕД ПОЛІЦІЇ ДОНЕЧЧИНИ ТА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ОДЕРЖАЛИ ХМЕЛЬНИЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ (ВІДЕО)

10.10.2017


Сьогодні в Маріуполі відбулися фінальна гра та урочисте нагородження переможців турніру з міні-футболу між поліцією двох областей у рамках проекту «Схід і Захід - разом». У вирішальному матчі зустрілися команди ГУНП в Хмельницькій області та Волноваського відділу поліції, які посіли перше та друге місце. Але найбільшим надбанням для поліцейських стали не кубки та медалі, а дух єднання та зміцнення дружніх відносин.

Дводенне спортивне свято, приурочене до Дня захисника України, стало продовженням традиції скріпляти співпрацю поліцейських на футбольному полі. У змаганнях взяли участь 10 команд - збірні двох областей, команди територіальних підрозділів поліції Донецького області, управлінь патрульної поліції в Краматорську і Слов’янську, та в м. Маріуполі.

У перший день турніру пройшли відбіркові матчі, під час яких визначилися лідери змагань. Найдраматичнішою стала боротьба за право представляти свій підрозділ у фіналі, долю учасників вирішили останні секунди та пенальті.

У фінал вийшли три команди – Волноваського та Центрального (Маріуполь) відділів поліції і збірна Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Маріупольські поліцейські посіли третє місце, а видовищний та безкомпромісний поєдинок за головний кубок продовжили найсильніші.

Волі до перемоги додавала потужна підтримка вболівальників, серед яких найактивніші - діти з «Ліги майбутніх поліцейських». Лігівці привітали гравців запальним виступом.

Дводенний футбольний марафон завершився перемогою команди Хмельниччини, яка двічі здобувала першість в європейських турнірах з футболу серед поліцейських та брала участь в чемпіонаті світу.

Волноваські поліцейські отримали срібло. Варто відзначити, що сьогодні вони грали без запасних гравців. Також судді визначили кращих гравців, голкіперів та бомбардирів.

Учасників турніру привітали керівники поліції Донеччини та Хмельниччини Микола Семенишин та Василь Віконський, які вручили нагороди переможцям.

- Сьогодні ми розуміємо, що наша сила - в єдності. Сподіваюся, що співробітництво поліції в областях буде розширюватися, - зазначив генерал Семенишин.

Василь Віконський, який неодноразово ніс службу в зоні АТО, де очолював зведені загони доданих сил поліції інших областей, відзначив, що сьогодні перемогла дружба та побажав поліції Донеччини перемоги – на всіх теренах.

- Спільно з вами ми будемо перемагати – з нами сила, з нами правда. Поліція Хмельниччини завжди напоготові надати допомогу, - звернувся до присутніх очільник поліції Хмельницької області, відзначивши, що зараз на Донеччині несуть службу близько 90 хмельницьких поліцейських.

Протягом усіх змагань бойовий настрій у залі улюбленими українськими піснями підтримували артисти оркестру поліції Донецької області.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас