Поліцейські затримали маріупольця, який пограбував пенсіонерку

10.10.2017


24 години знадобилося місцевим поліцейським, щоб встановити місцезнаходження грабіжника. Чоловік вирвав з рук перехожої сумку, в якій знаходилися останні гроші жертви на придбання слухового апарату.

80 - річна мешканка Маріуполя, яка звернулася за допомогою в поліцію, розповіла правоохоронцям, що рано вранці, прямуючи на роботу, з собою везла гроші для придбання такого необхідного їй обладнання. Однак її плани зруйнував перехожий. Невідомий чоловік вирвав сумку з рук, підбігши зі спини. Побачила вона його тільки, коли він тікав. У сумці були 7000 гривень і всі документи потерпілої.

Поліцейські разом з потерпілою об'їхали довколишній мікрорайон, але позитивного результату це не дало.

Оперативники, маючи на руках лише деякі прикмети правопорушника, відпрацювали район скоєння злочину в пошуках свідків і очевидців. В результаті роботи з населенням було отримано інформацію щодо людини можливо причетної до скоєння грабежу, який проживав в одному з багатоповерхових будинків поруч з місцем злочину.

23-річний безробітний житель Маріуполя, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини, пояснив, що йому терміново потрібні були гроші для погашення боргу. Саме цей факт і штовхнув його на злочин. З сумки забрав тільки гроші, інше викинув.

Провівши ряд заходів, правоохоронці встановили також місце, де фігурант викинув речі. На даний момент документи вилучені і найближчим часом будуть повернуті власниці.

Правопорушник перевіряється на причетність до аналогічних злочинів, скоєних на території Маріуполя.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 186 Кримінального кодексу України "Відкрите викрадення чужого майна (грабіж)". Покарання, передбачене санкцією статті - до 4 років позбавлення волі.

Центральний відділ поліції

в Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас