Превенція в дії: за підсумками 9 місяців у Маріуполі на третину знизилась кількість зареєстрованих злочинів

07.10.2017


Загальний оперативний стан у місті та результати роботи поліції Маріуполя розглядались у Центральному відділі поліції під час робочої наради під головуванням начальника ГУНП в Донецькій області.  Генерал заслухав керівників за усіма напрямками та визначив пріоритетні напрямки роботи підрозділу.

Сьогодні у Центральному відділі поліції працює майже 300 правоохоронців. Некомплект підрозділу складає 14 %. Вільними лишаються більше 50 посад.

Не зважаючи на некомплект, завдяки потужній превентивній роботі поліцейським вдалось втримати тенденцію щодо загального зниження злочинності.

Так, за 9 місяців поточного року зафіксоване зниження на 31,5% зареєстрованих кримінальних правопорушень, у тому числі на 27,7% тяжких та особливо тяжких злочинів.

В той же час кількість розкритих правопорушень збільшилася майже на 20%.

Начальник ГУНП Донецькій області відзначив роботу маріупольських поліцейських та  наголосив на необхідності продовжити наступальні профілактичні заходи, особливо у боротьбі з нелегальним обігом зброї та у сфері майнових злочинів, таких як грабежі, крадіжки, шахрайство.

Очільник поліції Донеччини підкреслив, що саме для цього з 9 по 24 жовтня в області буде проведене комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас