ПОЛІЦІЯ ДОНЕЧЧИНИ ПОСИЛЮЄ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ НА ВИХІДНІ ДНІ

07.10.2017


В п’ятницю традиційно на службу заступила збільшена кількість нарядів, поліцейські працюватимуть у посиленому режимі до неділі включно. Розподіл сил та засобів правоохоронців, які забезпечуватимуть правопорядок протягом наступних двох днів, відбувся на щотижневому інструктажі для структурних та територіальних підрозділів всієї області.

У Маріуполі особовий склад проінструктував заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Олег Неборак. Він окреслив основні завдання, які стоять перед правоохоронцями, та наголосив на важливості дотримання правил особистої безпеки.

Серед найголовнішого для поліції – недопущення дестабілізації оперативної обстановки в регіоні в цілому, виявлення учасників незаконних збройних формувань, попередження диверсій, припинення незаконного обігу зброї та боєприпасів, наркотичних речовин тощо.

Було наголошено, що саме завдяки вжитим заходам безпеки та організації діяльності Донеччина входить до областей з найнижчим рівнем злочинності в країні. Окрім того, нещодавно в регіоні завершилася спецоперація з протидії наркозлочинності під умовною назвою «Мак», під час якою було досягнуто позитивних результатів, і ще тривають спецзаходи із виявлення та своєчасного вилучення вибухонебезпечних предметів «Зброя та вибухівка».

Після інструктажу правоохоронці вирушили на місця несення служби. Так, наряди поліції патрулюють вулиці населених пунктів, залізничні та автовокзали, поштові відділення. Також несуть службу на стоп-контролях регіону та на стратегічно важливих об’єктах тощо.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас