Правоохоронці провели рейд по сім'ям з дітьми

06.10.2017


Кілька сімей на яких надходили сигнали від громадян поліцейські перевірили спільно з центром сім'ї та молоді та службою у справах неповнолітніх дітей.

Основне завдання правоохоронців - попередити правопорушення як щодо неповнолітнього, так і вчинене ним самим. І велике значення в цьому має профілактична робота з дітьми. Дитина не завжди йде на контакт з батьками, і іноді складно з'ясувати, чи не став він жертвою злочину.

Співробітники ювенальної превенції провели рейд по сім'ям, на які надходили сигнали як про невиконання батьківських обов'язків, так і про насильство над дітьми. Одне з таких повідомлень було про те, що 35-річна мати не приділяє належної уваги своєму 6-річному сину, не годує його і б'є.

Було звернення про те, що глава сім'ї під час конфліктів з дружиною виганяє її на вулицю з трьома дітьми 3, 9 і 13 років, і довго не пускає додому. Також в одній родині 14-річний хлопчик, за словами заявників, не відвідує навчальний заклад.

Під час проведення рейду були відвідані родини по місцях проживання. Факти насильства над членами сім'ї і дітьми і не виконання батьківських обов'язків підтверджені не були. У сім'ях проведені бесіди профілактичного характеру. У випадку з невідвідування навчального закладу неповнолітнім зібрана інформація про ситуацію з дитиною. Батьки запрошені для бесіди в соціальні служби і відділ поліції. Проводиться перевірка.

Центральний відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас