Поліція затримала підозрюваного в побитті і пограбуванні маріупольця

12.08.2017


Чоловіки познайомилися в питному закладі, проте зустріч закінчилася злочином. Її ціною стали - майно для потерпілого і кілька років позбавлення волі для підозрюваного.

У поліцію про те, що сталося господар ланцюжка і мобільного телефону повідомив не відразу, а після того як після грабежу повернувся додому. Отримавши прикмети правопорушника, правоохоронці провели опитування можливих свідків і очевидців на місці скоєння злочину. Були перевірені можливі місця збуту викраденого. У секторі, де проживає підозрюваний, він був затриманий.

Ним виявився раніше судимий за корисливі злочини 33-річний житель міста Маріуполь. Чоловік зовсім недавно звільнився з місць позбавлення волі. Офіційно на роботу не влаштувався і перебивався тимчасовими заробітками. З його слів, в той вечір проводив час в кафе, де у нього зав'язалося знайомство з потерпілим. Намір викрасти майно співрозмовника виник не відразу, а під час розпивання спиртного.

Затриманий перевіряється на причетність до скоєння аналогічних злочинів. Частина викраденого майна встановлена, і буде повернута власнику.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 186 "Грабіж, поєднаний з насильством або за попередньою змовою групою осіб" Кримінального Кодексу України. Покарання, передбачене санкцією статті, - до 6 років позбавлення волі.

 

Центральний відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас