Додому на чужому транспорті. У Маріуполі затримано угонщика

12.08.2017


15 хвилин стали вирішальними як для власника мопеду, так і для його викрадача. Поки потерпілий відволікся, зловмисник завів двигун та поїхав. Розшуковці Кальміуського району застали його наступного дня за розбором транспортного засобу. Підозрюваний вперше опиниться в залі суду.

З одного боку халатність 59-річного господаря, з іншого – спритність злодія. Чоловік залишив у дворі приватного будинку не тільки мопед, а й ключі та документи на нього. Сам пішов до будинку, а вийшов лише коли загавкав пес. Цих хвилин виявилося достатньо, аби перехожий потрапив на територію домоволодіння, а вийшов звідти «на коні».

Маючи на руках мінімум інформації, правоохоронці затримали його за 24 години. «Першочергові оперативно-розшукові заходи очікуваного результату не принесли. У нагоді стала отримана оперативна інформація. Під час її перевірки було встановлено, що зловмисник шукає канали збуту викраденого, а згодом на руках у розшуковців опинилися дані про особу та місцезнаходження угонщика», - коментує Валентин Попов, заступник начальника-начальник кримінальної поліції Кальміуського відділення поліції.

За місцем мешкання підозрюваного вилучено деталі, на які він встиг розібрати транспортний засіб, та його корпус.

36-річний злочинець, який не має офіційного джерела прибутку та ніколи раніше не потрапляв до поля зору поліцейських, пояснює, що йому були вкрай необхідні гроші. Коли мопед, як засіб пересування, продати не вдалося, вирішив збути його частинами.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 5 років позбавлення волі.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас