БЛИЗЬКО 20 ВОДІЇВ У СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО АБО НАРКОТИЧНОГО СП’ЯНІННЯ ЩОДЕННО ВІДСТОРОНЯЄТЬСЯ ВІД КЕРУВАННЯ НА ДОНЕЧЧИНІ (ВІДЕО)

10.08.2017


Всього, з початку року працівниками поліції з забезпечення безпеки дорожнього рухувиявлено 3028 водіїв, які керували транспортом у стані сп’яніння. Таких водіїв не зупиняють ані можливі наслідки їх дій, ані високі штрафи за скоєне правопорушення.

Як відомо, керування транспортним засобом в стані сп'яніння сприяє іншим порушенням Правил дорожнього руху, у тому числі виникненню аварійних ситуацій та скоєнню дорожньо-транспортних пригод.

Водії, які сідають за кермо у стані сп’яніння не розуміють, що поводяться самовпевнено, адже у них знижена реакція, тому вони не можуть адекватно сприйняти дорожню обстановку й відповідно відреагувати на неї. Як наслідок – загублені життя людей та травмовані люди.

Деякі водії вважають, якщо вони вжили наркотичні речовини, у цьому немає нічого страшного. Так, один з водіїв був дуже здивований, коли під час обстеження у медичному закладі, результати тесту показали, що він вживав марихуану. «В мене закінчились цигарки, тому я викурив коноплі, почуваю я себе як зазвичай, невже тест щось показав?» – здивовано питав у медиків водій.

Також поводяться і водії у стані сп’яніння. Чоловік пояснив правоохоронцям, що випив 1 пляшку пива та згодився продути алкотестер «Драгер», який показав майже 1,5 проміле у крові водія, при допустимій нормі до 0,2 проміле. Ще один нетверезий водій на питання правоохоронців щодо можливих наслідків цього правопорушення, сказав, що його позбавлять права керування транспортними засобами. Він навіть не замислився, що нетверезий водій – це завжди загроза для інших учасників дорожнього руху.

 

Нагадаємо, водії, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння, несуть відповідальність згідно ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції). За таке порушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу у сумі 10200 грн. з позбавленням права керувати транспортним засобом строком на 1 рік.

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху. Не дозволяйте собі за жодних обставин сідати за кермо напідпитку. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас