Маріупольські поліцейські вилучили у підлітка амфетамін

10.08.2017


Юнак 2000 року народження викликав підозру правоохоронців тим, що почав втікати, побачивши патруль.
Під час несення служби з охорони публічного порядку на території  Приморського району  Маріуполя наряд  поліції помітив хлопця, який при виді правоохоронців прискорив крок та почав тікати. Підліток був зупинений для перевірки документів.
Ученик одного з ліцеїв міста пояснив, що він прямує до дому. Під час спілкування молодик викликав підозру у правоохоронців, бо сильно нервував.
Викликавши батьків хлопця, поліцейські в присутності понятих провели огляд речей підозрюваного, в ході якого виявили за ременем джинсів поліетиленовий пакет з наркотичною речовиною, а саме білим порошком, ймовірно, амфетаміном.
Хлопець заперечувати факт незаконного зберігання наркотиків не став та зізнався, що амфетамін - для власного вживання. За словами підозрюваного, небезпечний наркотик він знайшов нещодавно у поштовому ящику. Батькам про знахідку нічого не сказав. Наркотик  хотів спробувати з інтересу, але не встиг.
Нарколюбителем виявився  житель Приморського району 2000 року народження, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. Зараз наркотичний засіб вилучений та направлений на експертизу.
Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.309 «Незаконне виготовлення, зберігання наркотичних засобів без мети збуту» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 3 років позбавлення волі. 

Центральний відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас