Маріупольські поліцейські привітали з ювілеєм жінку-слідчого, яка присвятила службі 32 роки свого життя

09.08.2017


Сьогодні свій 80-й день народження святкує «залізна леді» маріупольської тоді ще міліції Лідія Яківна Кашира. З ювілеєм правоохоронця привітали поліцейські Центрального відділу поліції та голова донецької обласної організації ветеранів МВС Олександр Рекун.


Лідія Яківна навіть після виходу на пенсію не змогла забути про улюблену професію та стала одним з активістів ветеранської організації. 
Від імені начальника Центрального відділу поліції Миколи Побойного  зі словами щирих привітань до поважного правоохоронця сьогодні приїхали маріупольські поліцейські та подарували ветерану цінний подарунок. У свою чергу Лідія Кашира подякувала за увагу і турботу та побажала поліцейським успіхів в їх нелегкій, але дуже важливій для нашого суспільства справі.
В свої 80 років екс-слідчий, як і в молодості, залишилась мудрою та справжньою «залізною» леді. Однак долю цієї жінки не можна назвати легкою. Велику Вітчизняну війну Лідія Яківна зустріла у 4-річному віці. Ветеран пройшла через коло страшної окупації ворога, бачила горе, смерть, розруху та голод. Ці страшні випробування загартували характер цієї жінки і допомогли їй досягти своєї дитячої мрії – стати справжнім правоохоронцем, служити людям та захищати закон.
Свій професійний, службовий шлях жінка розпочала в рядах ще жданівської міліції, у відділі «боротьби з розкраданнями соціалістичної власності та спекуляціями», там вона прослужила майже 4 роки. Потім працювала в Приазовській виправній жіночої колонії. Пізніше поповнила ряди слідчих. Саме на цій поважній, але дуже важкій посаді, жінка-міліціонер прослужила більшу частину життя, після чого вийшла на заслужену пенсію.
Зараз Лідія Кашира сповнена  сил,  енергії та оптимізму, про що свідчить її активна діяльність в організації ветеранів МВС міста Маріуполь.  
Саме така людина як Лідія Кашира стоїть біля витоків формування маріупольське міліції, а її великий досвід зараз є безцінним для молодих українських поліцейських. Лідія Яківна до сих пір залишається найяскравішим прикладом справжньої самовідданості своїй улюбленій професії.

Центральний відділ поліції
В Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас