В Маріуполі чоловік потрапив на гачок шахрая, купуючи намет через інтернет-оголошення

09.08.2017


Поліцейські розшукують шахрая, який нажився на довірі маріупольця, створивши фейкове оголошення в мережі інтернет. Замовляючи товар, покупець продиктував аферисту дані своєї банківської картки та втратив все, що було на рахунку – 10 тисяч гривень.


Вчора до співробітників Кальміуського відділення  поліції звернувся  чоловік 1974 року народження, який розповів, що побачив на одному з провідних українських інтернет-сайтів рекламне оголошення про продаж намету. Домовившись по телефону з продавцем, чоловік зробив відповідну  передоплату за покупку та ще й продиктував йому особисті дані свої банківської карти.
В результаті потерпілий залишився без покупки та втратив всі заощадження, які були на карті.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці працюють над встановленням особи зловмисника для притягнення його до відповідальності.
Поліція Маріуполя застерігає: не  перераховуйте гроші за товар незнайомцям, а платіть за нього при отриманні. Користуйтеся тільки перевіреними інтернет-магазинами і пам'ятайте, що за вигідною пропозицією може ховатися злочинний намір.

Центральний відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас