Протягом вихідних оперативний стан у Маріуполі залишився стабільним

17.07.2017


За минулі 72 години поліцейські внесли до Журналу Єдиного обліку 736 заяв та повідомлень від громадян. З них з ознаками кримінальних правопорушень – 42.

Так, 14 липня до чергової частини Центрального відділу поліції звернулася 23-річна жінка, яка повідомила, що невідомий виніс з її квартири золоті сережки, хрестик і обручку. Поліцейськими «за гарячими слідами» було затримано 25-річну підозрювану. Розпочато досудове розслідування за кримінальним провадженням, відкритим за фактом крадіжки (ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України)

А в Кальміуському районі наступного дня до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що у лікарні помер пацієнт. Експертиза показала, що смерть чоловіка сталася через численні травми голови. Розшуковці розгорнули оперативно-пошукові заходи. Вже за кілька годин 38-річний злочинець був затриманий. Наразі підозрюваного затримано в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Розпочато досудове розслідування за кримінальним провадженням, відкритим за фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого(ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України).

Крім того, поліцейські зберегли правопорядок під час гри Прем'єр-ліги Чемпіонату України "Маріуполь-Верес".

Оперативний стан на території Маріуполя залишився стабільним.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас