Поліцейські не зафіксували жодного грубого правопорушення під час проведення матчу Прем’єр-ліги у Маріуполі

16.07.2017


В прифронтовому місті гра 1 туру Премєр-ліги Чемпіонату України з футболу пройшла в безпечних умовах. Про правопорядок безпосередньо на стадіоні та прилеглій території дбали більше 100 правоохоронців та бійців Нацгвардії України. Поспостерігати за грою улюблених команд прийшли 8500 вболівальників.

 

Вжитий комплекс заходів приніс результат, на який сподівалися мешканці та гості Маріуполя – гра між рівненьскою та маріупольською командами пройшла без порушень публічної безпеки.

Підготовчий етап розпочався за три дні до початку матчу. Поліцію ГУНП в Донецькій області та місцевих правоохоронців було переведено на посилений варіант несення служби для того, аби не допустити жодної спроби дестабілізувати ситуацію всередині 700-тисячного міста. За місяць до важливої спортивної події особисто заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін надав гарантії безпеки, аби маріупольці змогли жити повноцінним мирним життям.

Вибухотехніки, кінологи, оперативники, слідчі та дільничні – у створенні захисного кільця безпеки при проведенні спортивного змагання взяв участь весь особовий склад поліції Маріуполя та обласного главку. У кожного було своє завдання та єдина мета – створити гідні умови для його проведення.

Було посилено роботу на блокпостах. Ретельні перевірки дозволили блокувати спроби ввезення в місто заборонених та небезпечних речовин, а також потрапляння осіб, які виношували намір дестабілізувати ситуацію всередині міста. На вулицях було збільшено кількість піших та автонарядів, задіяно максимальну кількість екіпажів патрульної поліції. Дорожній рух контролювали співробітники, що відповідають за цей напрямок роботи, а вночі про спокій маріупольців дбали спецпризначенці.

За добу до початку гри стадіон було перевірено на відсутність небезпеки та взято під цілодобову охорону. Сьогодні його було обстежено із залученням службових собак  додатково.

Навколо стадіону чергували змішані наряди, до складу яких входили військовослужбовці, інспектори-кінологи з чотирилапими напарниками та поліцейські.

На входах в стадіон було введено жорсткий пропускний режим з використанням металодетекторів.

Окрім наявності кола правоохоронців та стюартів, додатково ситуацію на трибунах відстежували на екранах моніторів у кімнаті поліції. Ця ж інформація виводилась і на комп’ютери у Єдиному аналітичному сервісному центрі.

 Багаторівнева система безпеки свою дієвість довела – гра пройшла без порушень правопорядку.

- Ми всі разом - команда керівників футбольного клубу, правоохоронні органи, всі ці роки робили все необхідне, щоб в нашому місті проходили змагання такого рівня. Маріуполь має можливості, а ми можемо забезпечувати безпеку, це доведено нашою роботою по забезпеченню охорони громадського порядку на заходах, де були присутні одночасно до 70 тисяч, - відзначив керівник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

Тож гра закінчилася нічиєю, а це означає, що боротьба за першість для місцевих футболістів триває.

 

 

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас