За 2 години до гри. На стадіоні «Іллічівець» розпочався розподіл сил та засобів, задіяних на забезпечення правопорядку під час футбольного матчу

16.07.2017


О 15-й годині на території стадіону вишикувалися правоохоронці, аби заслухати вимоги до несення служби під час матчу «Маріуполь» - «Верес». Завдання одне – аби і глядачі, і гравці, і гості були у безпеці.

З п’ятниці особовий склад поліції ГУНП в Донецькій області та місцевих правоохоронців було переведено на посилений варіант несення служби. В режимі 24/7 місто повністю перекрито. На вулицях в рази збільшено кількість піших та автопатрулів, посилено наряди, що несуть службу на блокпостах, азовське узбережжя патрулюють поліцейські з рятувальниками.

В нічний час доби Маріуполь об’їжджають бронегрупи та мобільні наряди поліції. До їх складу входять бійці КОРДу та роти спецпризначення ГУНП в Донецькій області.

Сьогодні у першому матчі Прем’єр-ліги чемпіонату України 2017/18 на футбольному полі «Іллічівця» зустрінуться дві команди з Рівного та Маріуполя. Варто відзначити, що для команди прифронтового міста це перша велика перемога – потрапити у турнірну таблицю Прем’єр-ліги. Для Маріуполя в цілому – це означає повноцінне мирне життя.

Як підкреслив заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук, два роки тому поліцейські доклали максимальні зусиль, аби футбол повернувся у регіон, де тривають бойові дії. В 15 кілометрах від 700-тисячного міста досі тривають обстріли. Але правоохоронці вже мають досвід безпечного проведення багатотисячних масштабних заходів.

Полковник Матвійчук перед початком гри надав останні настанови особовому складу. Він закликав поліцейських до відповідального несення служби, ретельної перевірки на пунктах пропуска всередину стадіону, уважного спостереження за трибунами.

Серед присутніх на інструктажі – інспектори-кінологи та вибухотехніки. Їх головне завдання – виявлення осіб, що мають серед особистих речей небезпечні, та перевірка на їх відсутність глядацьких трибун перед початком матчу. Вони разом зі службовими собаками обходитимуть у складі патрулів прилеглу територію після початку гри.

Сам стадіон було перевірено напередодні – в суботу - і взято під цілодобовий контроль. Сьогодні його буде «про скановано» ще раз.

Встановлені на території стадіону камери допоможуть моніторити ситуацію на трибунах в режимі он-лайн. Інформація з камер надходитиме до ситуаційного центру, де миттєво аналізуватиметься та оброблятиметься.

- Хотів би звернутися до вболівальників, які відвідають сьогодні футбольний матч, аби вони з розумінням поставилися до тих заходів безпеки, які ми проводимо у місті та безпосередньо під час матчу. Відсутність заборонених предметів, чемність та взаємоввічливість допоможе спільними зусиллями гідно провести футбольні змагання, - відзначив Сергій Матвійчук.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас