Напередодні вихідних поліція розпочала відпрацювання Маріуполя та узбережжя Азовського моря

14.07.2017


Мета триденного відпрацювання – не допустити дестабілізації ситуації, диверсій, тяжких злочинів та забезпечити спокійний та безпечний відпочинок людей в курортній зоні.

Загалом за порядком в області на вихідних стежитиме більше тисячі правоохоронців.

Враховуючи значну міграцію відпочивальників у приморських районах, правоохоронці посилили контроль на блокпостах та автошляхах на півдні області. Створені додаткові мобільні стоп-контролі, які перекриватимуть дороги, які ведуть до узбережжя. Поліція перевірятиме документи, здійснюватиме огляд транспорту. Поліцейські на блокпостах забезпечені металодетекторами та планшетами з доступом до баз даних МВС для швидкої та якісної перевірки.

Під особливою увагою - безпека дорожнього руху. На аварійно-небезпечних ділянках чергуватимуть наряди поліції у складі працівників відділу забезпечення безпеки дорожнього руху та патрульної поліції.

Щодня у відпрацюванні буде задіяно до 300 правоохоронців - співробітників Нацполіції, патрульної поліції, Національної гвардії. Сьогодні під час загальнообласного публічного інструктажу вони заступили на цілодобове несення служби.

Всі три дні 700-тисячний Маріуполь додатково патрулюватимуть групи швидкого реагування (гшр), створені з числа працівників Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Вночі мешканці прифронтового міста перебуватимуть під охороною бійців спецпідрозділу КОРД, які вийдуть на вулиці у складі бронепатрулів.

В Урзуфі, Мелекіному, Юріївці та інших населених пунктах на березі моря, які переповнені відпочиваючими, працюватимуть додаткові наряди з числа поліцейських та нацгвардійців, які реагуватимуть на всі звернення від громадян.

У заходах безпеки будуть задіяні кінологи зі службовими собаками та вибухотехніки. З моря правопорядок на воді та на суші охоронятиме патруль на поліцейському катері.

Основні завдання співробітників поліції – припинення обігу нелегальної зброї, виявлення диверсійно-розвідувальних груп противника, запобігання терактам та тяжким злочинам.

Також посилено заходи безпеки на півночі, в курортних районах біля Слов’янська та Лиману.

Поліція Донеччини закликає громадян з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, бо це питання життя та здоров’я людей.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас