Протягом тижня на блокпостах маріупольські правоохоронці зареєстрували 19 правопорушень

19.06.2017


Незважаючи на спекотну, сонячну погоду, відкриття курортного сезону, внаслідок цього - значного збільшення транспортного та пасажиропотоку, маріупольські правоохоронці продовжують нести службу в цілодобовому режимі на блокпостах. Це фільтр нелегальної зброї, вибухових речовин, наркотиків, потрапляння на мирну територію диверсантів і пособників терористів.

За минулий тиждень на блокпостах маріупольські поліцейські зареєстрували 19 правопорушень. Затримано 2 особи, які брали безпосередню участь у незаконних збройних формуваннях і ще 5, які згідно з інформацією поліцейських підтримують з терористами тісний зв'язок.

В цілому крізь систему стоп-контролю пройшло понад 40 тисяч легкових автомобілів, за наявними базами даних МВС перевірено понад 1200 чоловік.

 

Є результати по лінії незаконного обігу зброї та боєприпасів, задокументовані 3 наркозлочини, встановлено 4 мобільних термінали, що знаходилися в розшуку і виявлено 3 факти підробки документів.

Відомості за 19 фактами зареєстровані в Журнал єдиного обліку заяв та повідомлень громадян та розпочато перевірку.

Поліція закликає мешканців з розумінням ставитися до вимушених заходів безпеки. Адже хвилина перевірки на блокпосту іноді прирівнюється до кількох врятованих життів.

 

 Центральний відділ поліції
 Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас