Поліцейські Мангуша провели для дітей двох таборів вікторину з безпеки дорожнього руху

19.06.2017


Як перейти дорогу там, де відсутні спеціальні позначення, чому безпека на дорозі – це відповідальність не тільки водіїв, а й пішоходів?- на ці, та багато інших питань від маленьких учасників дорожнього руху відповідали під час візитів до таборів співробітники ювенальної превенції Мангушського відділення поліції.

Влітку населення Мангуша збільшується в кілька разів за рахунок відпочивальників. Чверть з них – це діти, які чекають на безпечний відпочинок. Аби літні дні запам’яталися мешканцям та гостям курортної зони лише гарними емоціями, поліцейські проводять комплекс превентивних заходів.

Так, поліцейські Мангуша відвідали дитячі оздоровчі комплекси у Юр’ївці та Урзуфі, де поговорили з юними відпочивальниками не тільки про безпечний рух на дорозі, а й усі разом згадали правила поводження на воді та застерегли від правопорушень, жертвами яких можуть стати неповнолітні.

Ті заходи, які плануватися в формі лекції, були проведені як діалоги, аже дітвора виявилася обізнаною в усіх зазначених темах. Ті питання, які виникали у дітей під час візиту, розбиралися окремо. За допомогою цікавих прикладів з життя, присутні самі отримували відповіді на них, які потім обговорювалися всіма разом.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас