В Маріуполі розпочалися святкові заходи, присвячені 3-й річниці з дня звільнення міста від бойовиків

17.06.2017


Прямо зараз центральним проспектом рухається колонна військової техніки у супроводі поліцейських авто. Правоохоронці та військовослужбовці Нацгвардії України стежать за тим, аби захід, який почнеться менш ніж за годину, пройшов за безпечних умов.

 

О 9-й ранку біля торгівельного центру «Амстор» вишикувалась легкова та броньована колісна техніка, яка, сформувавшись у колонну, рушила проспектом Миру до Театральної площі. Основна урочиста частина заходу відбудеться там о 10.00. Привітати та нагородити захисників міста, які три роки тому відновили український контроль над Маріуполем, прийдуть почесні гості. Серед них – заступник Міністра внутрішніх справ України Вадим Троян та заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін.

Поліцію Маріуполя переведено на посилений варіант несення служби. Окрім внутрішнього контролю над правопорядком, збільшено кількість співробітників на блокпостах з метою недопущення потрапляння всередину міста осіб, що виношують намір з дестабілізації оперативного стану. На території проведення урочистостей працюють посилені наряди поліції та доданих сил. У авторежимі територію об’їжджають екіпажі патрульних. Співробітники, що відповідають за безпеку дорожнього руху, стежать за правопорядком на дорогах поблизу проведення заходу.

Крім того, у театральному сквері розгорнуто координаційний штаб, звідки відбувається керування усіма нарядами, що задіяні на забезпечення безпеки під час святкування.

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас