В гостях у мангушських правоохоронців побували діти з пришкільних таборів

17.06.2017


Крім виконання першочергових завдань із забезпечення правопорядку правоохоронці приділяють особливу увагу дітям. Вчора начальник поліції Мангуша Олександр Вапіров організував екскурсію відділенням поліції для дітей з пришкільних таборів. Діти мали змогу побачити роботу правоохоронців зсередини, а також розширити свої знання про роботу поліцейських.

На годину гідом для юних гостей став головний поліцейський Мангушського району Олександр Вапіров. Правоохоронець не тільки провів екскурсію всіма підрозділами поліції, але і надав можливість місцевій дітворі відчути себе в ролі справжніх поліцейських.

Так, екскурсія розпочалася з чергової частини - «серця поліції», куди люди звертаються за допомогою в першу чергу. Олександр Вапіров розповів школярам про специфіку роботи цього підрозділу, а також дії правоохоронців при отриманні виклику. Також діти побачили роботу слідчо-оперативної групи, яка саме збиралася на виїзд.

Далі група школярів перейшла до ознайомлення зі слідчим відділом поліції. Це підрозділ особливо зацікавило підлітків, адже саме від нього залежить, яке покарання понесе злочинець. А після цього вони перемістилися в розшукового відділу.

Наступною зупинкою в екскурсії став актовий зал з підготовленими для ознайомлення зброєю та екіпіруванням. Правоохоронці розповіли дітям про принципи роботи кожного виду зброї, відокремивши заходи особистої безпеки при поводженні з ними. Після чого, кожен з школярів, взявши автомат до рук і надівши справжню військову форму, відчув себе правоохоронцем. Таке «чоловіче» заняття припало до душі, як дівчаткам, так і хлопчикам, які із задоволенням фотографувалися на пам'ять в поліцейській екіпіровці.

І наостанок - знайомство з роботою кінологічної служби та чотирилапих «спецназівців». Пухнасті помічники по-справжньому здивували маленьких глядачів, показавши майстерність пошуку та затримання.

Після побаченого і почутого багато з візитерів обзавелися мрією стати справжнім поліцейським.

На завершення зустрічі Олександр Вапіров побажав дітям безпечних і яскравих літніх канікул і великих успіхів у навчанні. Школярі, в свою чергу, подякували правоохоронцям за цікаву і захоплюючу екскурсію, адже багато хто з них вперше мали можливість побачити роботу поліції.


Центральний відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас