Під час проведення святкових заходів на Донеччині на вулиці населених пунктів вийдуть посилені наряди поліції

16.06.2017


У навчальних закладах регіону розпочинаються випускні вечори, а в Маріуполі вже завтра відбудуться масові заходи, присвячені визволенню міста від терористів. Аби не допустити порушень правопорядку, кількість правоохоронців, що дбатимуть про безпеку та спокій мешканців, збільшено до 1500.

Розподіл сил та засобів поліції вже за традицією відбувся одночасно на головних площах населених пунктів   Донеччини.

В Маріуполі основні завдання для заступаючих на службу нарядів визначив особисто заступник голови Нацполіції України – начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

 - Закликаю вас відповідально поставитися до виконання службових обов’язків. На сьогодні важливим є забезпечення правопорядку, і ті превентивні заходи, які проводить поліція для недопущення вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, – це головна вимога до вас. Я буду особисто контролювати несення служби нарядами, - звернувся до особового складу генерал Аброськін.

Завтра у Маріуполі пройдуть урочистості, присвячені дню визволення міста від бойовиків. Про безпеку гостей заходу дбатимуть правоохоронці у тандемі з військовослужбовцями Нацгвардії України. В авторежимі на вулиці виїдуть екіпажі патрульних.

У тих населених пунктах, де відбудуться випускні вечори, сили поліції спрямовані на збереження правопорядку та недопущення вчинення правопорушень за участі неповнолітніх.

Варто відзначити, що робота за цим напрямком розпочалася набагато раніше.  Керівники всіх територіальних відділень поліції області провели робочі зустрічі з директорами навчальних закладів, представниками влади, розважальних закладів та об’єктів торгівлі з метою обговорення питань безпеки випускників. Розгорнуто превентивну кампанію з метою недопущення продажу підакцизної продукції особам, що не досягли 18-річного віку. Під особливою увагою задіяних нарядів – узбережжя водойм.

У Святогірську та Лиманському районі планується відкриття 14 дитячих оздоровчих таборів, тому додатково створено групи швидкого реагування. До їх складу входять співробітники ювенальної превенції поліції для реагування на всі проблемні питання, які виникають за участі дітей. У Маріуполі наряди наближено до тих оздоровчих комплексів, які знаходяться на узбережжі Азовського моря.

Крім того, за розпорядженням В’ячеслава Аброськіна в регіоні посилено заходи, спрямовані на недопущення дорожньо-транспортних пригод з неповнолітніми. За 5 місяців по області травмовано 60 дітей, 1 загинула. Співробітники поліції, що відповідають за безпеку дорожнього руху, контролюватимуть правопорядок на автошляхах та магістралях населених пунктів.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас