В Маріуполі поліцейські затримали торговця амфетаміном

16.06.2017


27-річний наркозбувач «працював» виключно вночі і за щільно зачиненими дверми. Не дивлячись на суворі конспіративні заходи, оперативники Лівобережного відділення поліції злочинну діяльність задокументували і вилучили вагомі речові докази.

Два місяці тривав збір доказової бази провини наркоторговця. Основна складність полягала безготівковій формі оплати за товар, а його передача здійснювалася в темний час доби в квартирі зловмисника.
«Замовлення» приймалися телефоном, а віддавалися тільки після підтвердження з банку про надходження на картку грошових коштів.

Телефонні розмови велися за допомогою так званих слів-паролів, якими позначалися «дози».

500 гривень за 1 грам амфетаміну отримував «підприємець». В цілому за весь час своєї незаконної діяльності дохід обчислюється в десятках тисяч гривень.

Отримавши в районному суді санкцію на проведення обшукових заходів, вранці поліцейські прийшли за вказаною адресою. У власника вилучені грошові кошти, отримані злочинним шляхом, кілька банківських карт і наркотик.

Наразі робота поліцейських за вказаним фактом триває. Їм належить встановити і перекрити канал надходження амфетаміну до рук торговця. Відносно нього відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту наркотичних засобів, психотропних речовин» Кримінального кодексу України. Покарання, передбачене санкцією цієї статті, - до 8 років позбавлення волі.


Центральний відділ поліції
У Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас