В Маріуполі розшуковець Микола Кузів затримав грабіжника з викраденим майном

27.02.2017


Поліцейський ніс службу із забезпечення публічного порядку на автостанції, коли почув заклики про допомогу, а потім побачив порушника, що втікав з місця пригоди. Майже кілометр переслідування – і, як результат, майно повернуто, а крадія доправлено до поліцейського відділення.

Встановлено, що зловмисник зайшов до крамниці під виглядом покупця, а коли дочекався, поки продавчиня відволічеться, схопив з манекена куртку та втік.

Жінка вибігла слідом та почала кликати на допомогу. Призиви почув поліцейський, що ніс службу на стратегічно важливому об’єкті, а за кілька хвилин побачив чоловіка, який намагався втекти разом з викраденим. Правоохоронець почав переслідувати злочинця та наздогнав аж у парку.

Викрадачем виявився мешканець Донецька 1973 року народження раніше засуджений за крадіжки та грабежі. Звільнившись з місць позбавлення волі на початку лютого цього року, він виїхав до Маріуполя, де ночував на вулиці та перебивався випадковими заробітками.

За вищевикладеним фактом йому знову належить стати учасником кримінального процесу. Речові докази вилучено.

Що ж стосується поліцейського, то Микола Кузів є співробітником кримінальної поліції Приморського відділення поліції. Офіцер приїхав до Маріуполя з Львівської області, коли Схід охопили бойові дії, на допомогу місцевим правоохоронцям. Він планує залишатися тут, поки Донеччину не буде звільнено від терористів.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета