У відділенні експрес доставки товарів поліцейські припинили спробу передачі боєприпасів Маріуполь-Запоріжжя (ФОТО)

26.10.2016


Граната, набої, порох та наркотики – саме таким був вміст однієї з посилок, яка мала б прямувати до Запоріжжя. Вилучене направлено на експертизу. Місцезнаходження зловмисника встановлюється.

Поліцейські продовжують нести службу у всіх місцевих відділеннях експрес доставки вантажу з  метою виявлення та припинення будь-яких спроб переправити на мирну українську територію небезпечних предметів та своєчасно вилучити їх, перш ніж постраждають громадяни.

Так, ввечері під час перевірки одного з відправлень поліцейські виявили 6 набоїв, корпус гранати РГД-5, тубус зеленого кольору, в якому знаходився скляний флакон та пластикова упаковка з речовиною, схожою на порох, паперовий згорток з подрібненою висушеною рослиною. Крім того, у шапці та в банці було заховано листя конопель.

Наразі з вилученим працюють експерти в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.263 «Передача боєприпасів» Кримінального кодексу України. За результатами експертизи буде вирішено питання щодо відкриття кримінального провадження за виявленими наркотичними засобами. Поліцейські працюють над затриманням відправника.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета