Поліція Донеччини переведена на посилений варіант несення служби. На охорону громадського порядку заступили близько 1000 співробітників Нацполіції та Нацгвардії.

Всеукраїнське відпрацювання з протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухівки тривало протягом місяця. Поліцейські прифронтового регіону виявляли диверсійні схованки та максимально блокували шляхи витоку зброї: на блокпостах, вокзалах, у поштових відділеннях. Адже пильність тут – це безпека жителів далеко за межами Донеччини.

Учень 3 класу не повернувся додому після уроків. Тільки ввечері матір звернулася до поліції. Впевнений у тому, що його шукати не будуть, а уроки вчити не треба вирішив після школи погуляти.

Інспектори ювенальної превенції Приморського відділення поліції разом із лігівцями розповіли дітям про літній відпочинок, правила поводження на воді та при знайдені вибухонебезпечних предметів.

«Останній дзвінок» для однієї зі школярок запам’ятався не тільки прощанням на літо зі школою, а ще й загубленим портфелем. Дівчинка залишила свій рюкзак на лавочці, а коли згадала - його вже там не було. Впродовж години поліцейські відшукали та повернули речі батькам дитини.

Начальник Кальміуського відділення поліції спільно із курсантами Донецького юридичного інституту привітали школярів із завершенням навчального року. Крім того, Андрій Бондаренко розповів учням молодших класів про правила безпечного відпочинку під час літніх канікул.

Під матрацом та на даху сараю підозрюваний у крадіжці ховав боєприпас та наркотичні рослини.

Сьогодні у більшості шкіл регіону проходять заходи з нагоди закінчення ще одного навчального року. Поліцейські дбають про правопорядок у кожній з них. Окрім того, підтримати дітей приїхали керівники поліції Донеччини та підпорядкованих йому підрозділів.

Сьогодні, 25 травня, «останній дзвоник» пролунав у всіх школах Маріуполя. Святкові концерти, усмішки першокласників та сльози тих, для кого цей дзвоник був останнім. Дати настанови та розділити свято з учнями та випускниками закладів прийшли керівники відділів та підрозділів поліції.

У жовтні поліцейські Донеччини задокументували та затримали організовану злочинну групу з міжнародними зв’язками, яка нелегально переправляла громадян через державний кордон України. Діяльність угрупування припинено співробітниками управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно зі слідчим управлінням та обласною прокуратурою Донецької області.

Співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчим управлінням поліції Донецької області та обласною прокуратурою припинили діяльність вербувальника, який намагався переправити закордон двох мешканок Донеччини для сексуальної експлуатації.

За ініціативи заступника начальника Головного управління Національної поліції Донецької області Василя Остапчука та активістів маріупольської молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських» відбулася дводенна подорож історичними пам’ятками України.

Громадяни навіть не підозрювали, що користувалися викраденими телефонами. Співробітники поліції вилучили мобільні термінали, які значилися у розшуку за відділеннями поліції Запорізької області.

Протягом трьох місяців співробітники Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області спільно зі слідчим управлінням обласного главку та під процесуальним керівництвом прокуратури Донеччини документували продаж нарковмісної готової до споживання рослини. Наразі наркокрамницю ліквідовано. Тривають обшукові заходи.

95 кущів конопель вилучили поліцейські у місцевого мешканця. Подалі від людських очей чоловік вирощував на своєму городі наркотичні рослини. Наразі за таку сільськогосподарську діяльність він притягується до кримінальної відповідальності.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас