Маріупольчанка надавала своє приміщення двом знайомим нарколюбителям, в обмін на наркотики.

На даний час до МВС України та Національної поліції України надійшло 91 повідомлення від громадян та громадських організацій щодо порушень виборчого законодавства. За наслідками їхнього розгляду вже складено 30 адміністративних протоколів та зареєстровано два кримінальних провадження за ст.296 «Хуліганство». Ще 51 повідомлення перевіряється. Про це сьогодні, 19 січня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

У будинку мешканця Мангушського району було знайдено згортки з канабісом.

З початку січня поліцейські несуть службу в посиленому режимі, щоб жителі могли спокійно відзначити зимові свята. Новорічну та Різдвяну ніч більшість правоохоронців провели в добовому чергуванні. Як результат – донеччани зустріли новий рік у безпеці. Подякою за роботу стала музика.

Маріупольські правоохоронці забезпечують публічний порядок у 26-ти храмах та 2 купелях на території міста. Аби мешканці змогли відсвяткувати завершальний етап новорічних гулянь за їх безпекою слідкують понад 50 поліцейських. Станом на 11 годину ранку безпеку у місцях проведення богослужінь та купання збережено.

Поки інші жителі спали 54-річний мешканець Мангушського району проник до чужого закладу.

Вчора, 17 січня, в залі колегії Міністерства внутрішніх справ України під головуванням заступника Голови Національної поліції Ігоря Клименка відбулася відеоселекторна нарада з керівниками Національної поліції України, зокрема, відповідальних за дотримання антикорупційного законодавства.

Безпеку на Водохреще забезпечують близько 1000 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії України. Безпосередньо в місцях богослужінь та біля купелей чергуватимуть більше 300 правоохоронців.

Впродовж 18-19 січня місця богослужінь цілодобово охоронятимуть більше 300 поліцейських. Очікується, що в святкових заходах візьмуть участь більше 34 тисяч відвідувачів храмів та купелей.

За перші два тижні 2019 року до колл-центру поліції Донеччини звернулися більше 14 тисяч громадян. Більшість викликів не пов’язана зі злочинами. Люди просили у поліції допомоги у пошуках зниклих дітей, через потрапляння у снігові замети, повідомляли про виявлення зброї. Є випадки, коли завдяки вчасному повідомленню від громадян поліцейським вдавалося врятувати життя людини.

Серед таких ресурсів, один з відомих новинних сайтів міста Маріуполь та декілька державних закладів освіти. Таким чином зловмисники намагалися поквитатися із своїми конкурентами та перевірити сайти на витривалість. Наразі молодикам загрожує до шести років ув’язнення.

Сергій Бичін розповів про пророблену протягом 2018 року роботу поліцейських, а також відповів на запитання, які цікавили журналістів.

Чоловік зберігав боєприпаси у своєму гаражі. Правоохоронці роззброїли мешканця та відкрили кримінальне провадження.

Переважна частина інформації про виявлені порушення стосується відсутності всієї передбаченої законодавством інформації на агітаційній продукції. Всього ж від початку виборчої кампанії 2019 року до поліції надійшло понад 50 повідомлень про можливі порушення у сфері виборчого права. Про це заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич повідомив сьогодні, 17 січня.

15 січня поліцейські Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень поліції провели перші заняття в рамках нового навчального року. Головне завдання професійної підготовки поліцейських – ознайомлення зі змінами в законодавстві та покращення знань та навиків для належного виконання службових завдань.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета