На патрулювання традиційно заступили поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії та члени громадських формувань.

Під час санкціонованого обшуку на території домоволодіння 37-річного чоловіка було виявлено наркотичні речовини.

Правоохоронці постійно працюють зі школярами та навчають їх, як не потрапити в неприємності.

Чоловік пересувався вулицями міста із кастетом у кишені. Поліцейські роззброїли містянина та відкрили кримінальне провадження.

Поки господарки будинку не було вдома, 23-річний маріуполець відчинив двері її будинку та вкрав цінне майно.

Жінка вкрала золоті прикраси коли знаходилась у гостях в родичів свого кавалера та відразу здала їх до ломбарду. Потерпілий виявив зниклі речі коли минуло більше місяця. Оперативники затримали зловмисницю протягом години.

Хлопці та дівчата вихованці маріупольського кінного клубу, нещодавно поповнили ряди громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» та вже встигли відчути себе справжнісінькими поліцейськими. Верхи на службових конях вони проводять майже весь вільний час та запевнюють, що у майбутньому мріють стати правоохоронцями.

17-річна дівчина повідомила правоохоронцям, що її матір порізала їй руку. Поліцейські з’ясували, що тілесне ушкодження дівчина завдала собі сама.

Службовий транспорт групи реагування поліції підірвало поблизу Сартани під час несення служби. 35-річний майор поліції загинув миттєво, його напарники Максим Зозуля та Олександр Куркчі потрапили до лікарні.

Центральним відділом поліції розшукується Осипов Данило Романович, 19.06.2000 року народження.

Деяких «чорних лісорубів» поліцейські затримували двічі – зловмисники продовжували знищувати ліси, будучи вже притягненими до відповідальності за аналогічні злочини. Лише за останній тиждень затримані 5 груп винищувачів зелених насаджень.

Міністерство внутрішніх справ внесло проект постанови про перерозподіл коштів, передбачених для міністерства на 2018 рік, аби вже цього року 2 мільярди гривень були направлені на реалізацію лізингового проекту на придбання житла.

17 листопада у Маріуполі відбудеться грандіозне молодіжне свято на честь 3-ї річниці створення громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських».

41-річний чоловік гадав, що у приміщенні дитячого закладу він нікому не попаде на очі та непомітно вкраде цінну техніку. Завдяки обачливим працівницям дитсадка чоловіка було затримано ще на не завершеній стадії злочину.

Під час санкціонованого обшуку у домоволодінні мешканця Кальміуського району було знайдено наркотики, які чоловік приховував у кишені куртки та банці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета