Поліцейські притягнули до вiдповідальності ще одного власника закладу, де реалізували алкогольні напої без лiцензiї.

Основні завдання– підтримання публічного правопорядку, вчасне виявлення і вилучення зброї та боєприпасів, наркотичних речовин та встановлення членів диверсійних груп, які є причетними до незаконних збройних формувань.

Школярі побували на пізнавальній лекції, яка у майбутньому допоможе їм визначитись не тільки з професією, а й з призначенням.

18 та 19 січня під час проведення богослужінь та освячення води на честь Хрещення Господнього у храмах та купелях міста посилено несуть службу маріупольські поліцейські.

Інформаційні листівки та плакати розповсюдили правоохоронці разом із курсантами Харківського вищого навчального закладу на вулицях міста.

Дільничні офіцери поліції перевірили 3 розважальні заклади, які реалізовували алкоголь без необхідних документів.

Тіло мешканки з ножовими пораненнями виявила матір вбитої та викликала поліцію. Розшуковці одразу встановили особу підозрюваного, а знайшли його повішаним у сусідньому будинку.

Поліцейські ювенальної превенції Центрального відділу, керівники соціальної служби та курсанти Київської національної академії внутрішніх справ розглянули питання захисту прав дітей.

Як літом, так і зимою діти люблять гуляти біля водойм, але на замерзлій воді треба дотримуватись правил безпеки, аби не провалитись під лід. Як не провалитися під воду та про першу допомогу у нещасному випадку, розказали дітям співробітники поліції.

Відтепер патрулювати містом, забезпечувати публічний порядок, виявляти правопорушення та допомагати роботі поліцейських будуть студенти-гуманітарії.

Сьогодня, 18 січня, з 10.00 до 11.00 начальник Центрального відділу поліції полковник поліції Микола Побойний відповів на питання мешканців під час прямого телефонного зв’язку.

Співробітники поліції ведуть активну боротьбу з недопущення повторних злочинів неповнолітніми, які стоять на обліку.

Співробітники поліції виявили 2 розважальні заклади, де наливають клієнтам алкоголь невідомого походження.

У зв’язку зі складними погодними умовами, в Маріуполі збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод, тому співробітники поліції звертаються до водіїв та пішоходів бути обережними і не порушувати правила дорожнього руху.

18 січня з 10.00 до 11.00 начальник Центрального відділу поліції полковник поліції Микола Побойний відповість на питання мешканців під час прямого телефонного зв’язку за номером (0629) 33-64-08.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас