Начальник маріупольської поліції Микола Побойний разом із в.о. заступника начальника патрульної поліції Маріуполя Олександром Лямцевим у стінах Центрального відділу поліції провели прес-конференцію по підсумкам роботи поліції за 11 місяців.

Піддавшись спокусі придбати автомобіль за зниженою ціною через сайт оголошень, 30-річний чоловік перерахував гроші, і на цьому спілкування з продавцем закінчилося. За фактом відкрито кримінальне провадження.

У рамках Всеукраїнського тижня права маріупольські поліцейські провели пізнавальний факультатив на тему «Права і обов’язки» з учнями старших класів. Співробітники поліції ювенальної превенції завітали до загальноосвітньої школи № 1 і № 53 з профілактично бесідою.

За минулу добу поліцейські Маріуполя зафіксували 5 вилучень наркотичних речовин. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження.

Завтра, 13 грудня, о 11.00 в Маріуполі відбудеться прес-конференція начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області полковника поліції Миколи Побойного.

Андрій Бондаренко виступив перед колективом ММК ім. Ілліча. Поліцейський відзвітував перед громадою про напрацювання поліції Кальміуського району в цьому році та підняв питання про посилення співпраці правоохоронців та громадян.

Загальна вартість вилученого – понад 7 тисяч гривень. Продавці феєрверків, які не мали дозволу і відповідної ліцензії на продаж піротехніки, були оштрафовані.

Чоловік звернувся до поліції тільки після того, як гроші були на рахунку зловмисників. За фактом відкрито кримінальне провадження.

Опинившись у важкій ситуації через сімейні скандали, підлітки з Маріуполя та Слов’янська попросили допомоги у поліції. Оператори утримували хлопців на лінії, поки поряд з дітьми не з’явилися поліцейські.

Всім, хто бажає вступити на службу до поліції Донецької області, нагадуємо, що перший крок для цього – це подача електронної анкети на сайті https://nabir.np.gov.ua. Прийом анкет закінчується 10.12.2017.

Понад 1000 поліцейських берегтимуть безпеку та спокій мешканців прифронтового регіону три найближчих доби.

За правопорядком під час гри стежили близько 200 правоохоронців та військовослужбовців Нацгвардії України. Дестабілізації ситуації не допущено.

У Центральному відділі поліції для правоохоронців пройшли заняття з питань реалізації і захисту прав людини. А також поліцейські обговорили цю тему з дітьми в школах №3 та №65 Маріуполя.

Від сьогодні, 9 грудня, у місті починають працювати спеціально створені групи, які будуть перевіряти місця незаконного продажу піротехніки.

З метою визначення кращого працівника за напрямком службової діяльності, поліцейські складатимуть іспити, змагатимуться у фізичній підготовці, у практичних та теоретичних знаннях з вогнепальної зброї та умінні надавати долікарську допомогу

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас