17 жовтня з 11 годин виїзний прийом у Центральному відділі поліції проведе помічник начальника ГУНП в Донецькій області Побойний Микола Миколайович.

Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції завітали до однієї з загальноосвітніх шкіл та розповіли школярам про адміністративну відповідальність, а також нагадали про правила поведінки. Співробітники кадрового забезпечення у свою чергу провели з підлітками урок з профорієнтації.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом спроби викрадення металевої конструкції з павільйону зупинки громадського транспорту. Житель Маріуполя, який намагався вирізати лавку, був затриманий патрульною поліцією.

22-річний хлопець під приводом "подзвонити" привласнив чужий мобільний телефон. Впродовж 2 годин правоохоронці встановили особу зловмисника та затримали його.

Правоохоронці затримали 31-річного зловмисника протягом 2 годин, коли той саме намагався збути крадене майно.

Співробітники Донецького управління кіберполіції спільно зі слідчими поліції Маріуполя задокументували 39 фактів незаконного втручання в роботу банкоматів. Підозрюваний був затриманий на місці злочину. Ним виявився працівник компанії, яка обслуговує банкомати. За місяць чоловік привласнив понад 35 тисяч гривень.

Інспектори ювенальної превенції разом з дільничними офіцерами поліції Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень пройшли тренінг-супервізію та познайомились із рекомендаціями щодо технології проведення опитування дітей, що стали жертвами або свідками насильства, а також чинили насильство.

Під час патрулювання місцевості правоохоронці зупинили підозрілого чоловіка для перевірки документів, в ході розмови виявилося, що 33-річний чоловік декілька хвилин тому обікрав чужий гараж.

17 жовтня з 11 годин виїзний прийом у Центральному відділі поліції проведе помічник начальника ГУНП в Донецькій області Побойний Микола Миколайович.

Студенти коледжу Приазовського державного технічного університету та старшокласники місцевих загальноосвітніх шкіл познайомилися з професією поліцейського та побачили роботу правоохоронних органів зсередини.

На честь героїв поліція Донецької області та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» організували у Маріуполі масштабне спортивне свято. Турнір об’єднав більше тисячі учасників – поліцейських, членів їх родин, представників інших правоохоронних органів, жителів міста, молодь. Легкоатлетичний крос на 5 км, підтягування, змагання зі стрільби та міні-футболу – правоохоронці показали, що вони у гарній фізичній формі та готові й надалі служити і захищати.

Начальник Кальміуського відділення поліції Андрій Бондаренко поспілкувався із ветеранами-правоохоронцями та подякував їм за сумлінне ставлення до виконання громадських обов’язків, патріотизм та вірність українському народові. Також усі згадали товаришів міліціонерів, які віддали своє життя за відданість Присязі.

Поліцейські влаштували для молоді екскурсію по всьому відділу поліції та познайомили з роботою кожного підрозділу. Наприкінці заходу начальник Приморського відділення поліції Олексій Тарасов провів із школярами урок мужності та патріотизму.

Очільник Маріупольської поліції Сергій Бичін завітав до навчально-виховного комплексу «Колегіум школа №1» Маріупольської міської ради та провів з учнями Урок мужності та патріотизму. Діти із зацікавленістю слухали про подвиги працівників поліції та випадки з їхнього поліцейського життя.

Роль поліцейських у забезпеченні правопорядку в зоні операції Об’єднаних сил та стан взаємодії з іншими правоохоронними підрозділами розглянув перший заступник Голови Нацполіції під час першого спеціалізованого науково-практичного семінару,який відбувся сьогодні, 12 жовтня, на базі Маріупольського державного університету.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета