Про взаємодію у роботі з підлітками, які перебувають на обліку чи у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, говорили на засіданні співробітники ювенальної поліції та ювенальної пробації м. Маріуполя.

Керівники поліції Донеччини підтримали малечу, позбавлену батьківського піклування, що живе в Маріупольській школі-інтернаті № 2 Донецької облради. У рамках тижня, присвяченого пам’яті українського митця Тараса Шевченка, діти полонили присутніх патріотичною виставою, а поліцейські декламували вірші.

Протягом року з моменту знайдення боєприпасу, чоловік вважав вибухонебезпечний предмет навчальним.

В трьох районах Маріуполя звернулися до правоохоронців жертви шахраїв. Близько 16 тисячами гривень заволоділи зловмисники, обманувши двох жінок і чоловіка.

Всього близько 1000 поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії України та представників громадських формувань стоятимуть на варті спокою мешканців регіону. На головних площах населених пунктів вони публічно заслухали вимоги до несення служби.

За три тижня відпрацювання спецоперації за порушення міграційного законодавства України до відповідальності притягнуто 45 правопорушників.

Встановлено, що наркокухня починала функціонувати, коли дружина фігуранта йшла на роботу, а троє неповнолітніх дітей – до школи. Під час проведених обшукових заходів речові докази вилучено, точку виготовлення наркотику – закрито.

Про роботу поліції, задачі правоохоронців, вибухонебезпечні предмети та «Лігу майбутні поліцейських» розповіли поліцейські учням.

16 березня, з 17 до 18 години виїзний прийом у Кальміуському відділенні поліції проведе начальник слідчого відділу Центрального відділу поліції Дмитро Гасан.

У спальній кімнаті чоловіка поліцейські виявили наркотичну речовину та пристрій для паління.

Одна з поширених схем шахраїв, це гра на почуттях людей до своїх рідних.

В Центральний відділ поліції надійшло повідомлення від одного із провайдерів Маріуполя про пошкодження їх лінії комунікації. Поліцейські встановили двох чоловіків, які займалися розкраданням кабельної продукції.

Неповнолітній не повертався додому протягом 10 діб. Ночував у друзів і знайомих, інколи залишався спати у покинутих будинках.

За ініціативою представників управління забезпечення прав людини та Міжнародного комітету Червоного Хреста в Маріуполі розпочався дводенний тренінг для керівного складу поліцейських Донецької області.

У гості до чотирилапих поліцейських завітали юні активісти з «Ліги майбутніх поліцейських».

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас