Для усунення правових колізій між законодавством України та іноземних держав буде створена міжвідомча робоча група.

Міністр внутрішніх справ заявив, що наразі працює 190 поліцейських громади, які працюють у 10 регіонах держави. Проект «Поліцейський офіцер громади» охоплює 251 територіальну громаду, в якій проживає 2 мільйони осіб.

Дивіться на телеканалі "МТВ" 06.06.2020 та на ютуб-каналі "Поліція Донецької області" 07.06.2020.

З настанням літа на дорогах міста значно збільшується кількість двоколісного транспорту. Оскільки водії та пасажири мотоциклів та скутерів є однією з найуразливіших категорій учасників дорожнього руху, легковажність та нехтування ПДР може стати причиною автопригоди.

У квітні в 20 громадах області стартувала програма з підвищення безпеки та правового захисту дітей, яка охоплює понад 2700 школярів з прифронтових населених пунктів. Наразі задіяні в проєкті поліцейські з числа мобільних груп отримують тренерські навички.

На цьому Голова Національної поліції України наголосив 4 червня, під час наради з керівниками всіх територіальних підрозділів поліції в областях.

Верховна Рада України у другому читанні та в цілому прийняла проект Закону № 2513 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою».

Поліція Донеччини інформує про те, які права має громадянин, якщо він є затриманим, свідком злочину або постраждалим від домашнього насильства.

Старший лейтенант поліції Дмитро Сокол впевнений: бути поліцейським - його покликання, а працювати треба так, щоб їм пишався син. Що ще вдалося зясувати про правоохоронця кореспондентам видання «Приазовский рабочий» під час бесіди, читаймо далі.

Зловмисник розраховувався з продавцями у кіосках, магазинах та на ринку сувенірними грошима, а натомість отримував товар і ще й решту справжніми гривнями. На даний час поліцейські встановили причетність чоловіка до скоєння трьох аналогічних злочинів.

Зловмисник незаконно зберігав пістолет, набої та порох. За фактом розпочато кримінальне провадження.

Професійними діями поліцейські запобігли розповсюдженню вогню в офісних та житлових приміщеннях, тим самим врятували життя та здоров’я людей, які опинилися в центрі події.

Під час спецзаходів з безпеки дорожнього руху правоохоронці склали 119 адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього руху, п’ята частина з них – за керування транспортом у стані сп’яніння.

Під приводом надання банківських послуг зловмисники дізнаються реквізити банківських карток та знімають усі кошти! Надійний захист від дій аферистів - Ваша пильність, обережність та інформованість.

З настанням літа, велосипед, як вид транспорту стає дуже популярним. Тож, пропонуємо до вашої уваги декілька порад, як захистити свого двоколісного друга від крадіїв.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета