У соціальній мережі було виявлено публікацію про те, що в Маріуполі понад 200 тисяч виборчих бюлетенів є недійсними.

Понад 1000 поліцейських забезпечують дотримання законності безпосередньо на виборчих дільницях та стежать за безпекою у територіальних виборчих комісіях. Поліція закликає суб’єктів виборчого процесу дотримуватися закону.

Спеціально навчені поліцейські володіють міжнародними тактиками деескалації конфліктів. Вони рятують самогубців, допомагають звільняти заручників, а також забезпечують безпеку під час всіх масових заходів, насамперед – багатотисячних. Сьогодні в поліції Донеччини діють два сектори превентивної комунікації – в Маріуполі та Краматорську, які охоплюють всю область.

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, органи Національної поліції України за день до дня голосування оприлюднюють на офіційних веб-сайтах попередні відомості про кількість зареєстрованих звернень про порушення виборчого законодавства під час відповідного виборчого процесу та роз’яснення відповідальності за порушення законодавства про вибори.

Передвиборна агітація заборонена з 24 години останньої п‘ятниці перед днем голосування.

У Маріуполі поліція перевіряє два факти ймовірного підкупу виборців, а у Мар’їнці - за фактом перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу та втручання службової особи у здійснення виборчою комісією їх повноважень.

Правоохоронці закликають учасників виборчого процесу дотримуватися вимог закону щодо підготовки та проведення виборів, а до громадян звертаються з проханням – повідомляти до поліції інформацію про відомі їм порушення.

Шановні українці! Виборча кампанія до місцевих органів влади добігає кінця. Завтра в Україні – день тиші. Потім – голосування, підрахунок голосів та встановлення результатів.

Зловмисник вчиняв крадіжки майна шляхом проникнення до чужих будинків. Наразі фігурантові повідомлено про підозру, встановлюється його причетність до вчинення аналогічних правопорушень.

Орудуючи ножем зловмисник порізав намет політичної партії. Поліцейські поліції охорони розшукали підозрюваного.

Із робочим візитом до Центрального відділу поліції Маріуполя завітав професор кафедри Донецького юридичного інституту. Науковець відвідав кімнату, у якій поліцейські проводять слідчі дії із дітьми, які постраждали від насильства, у тому числі від сексуального ( «зелена кімната» ) та кімнату у якій проводяться конфіденційні зустрічі між адвокатами та підозрюваними ( кімната конфіденційних побачень та слідчих дій).

Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 21 жовтня, під час міжвідомчої наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів МВС під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

На співбесіду із питань подальшого працевлаштування до Центрального відділу поліції завітали чоловіки та жінки, які виявили бажання служити у поліції

Правоохоронці закликають учасників виборчого процесу дотримуватися вимог закону щодо підготовки та проведення виборів, а до громадян звертаються з проханням – повідомляти до поліції інформацію про відомі їм порушення.

14-річна дівчина посварилася із матір’ю через свою нову зачіску, дочекалася темряви та пішла з дому. Поліція розшукала дитину на території сусіднього району міста.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета