Сьогодні, 13 листопада, представники Консультативної місії Європейського Союзу завітали з робочим візитом до Центрального відділу поліції. Мета - ознайомитися з організацією поліцейської діяльності згідно із системою оцінки її єфективності.

Від уважності та правосвідомості кожного з нас залежить життя та здоров’я не тільки нас самих, а й доля інших учасників дорожнього руху. Будьте пильними на автошляхах та пам’ятайте, що на кожного з вас чекають вдома!

Грабіжники обирають жертв серед людей, які не зможуть чинити їм опір, найчастіше ними стають жінки, діти та пенсіонери. Аби не стати жертвою пограбування, візьміть до уваги наступні поради.

14 листопада з 12 до 13 години виїзний прийом у Приморському відділенні поліції проведе тимчасово-виконуючий обовязки начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Бортнюк Віталій Миколайович.

13 листопада з 16 до 17 години виїзний прийом у Приморському відділенні поліції проведе тимчасово-виконуючий обов’язки заступника начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Горайчук Роман Адамович.

Через непорозуміння у родині 12-річний школяр не вигадав нічого кращого як втекти. На щастя, інспектори ювенальної превенції оперативно встановили його місцезнаходження та повернули додому.

За попередньою інформацією 24-річний маріуполець робив закладки із наркотичними речовинами. При собі у чоловіка було 34 згортки амфетаміну, проте остінній повідомив де заховав ще 4.

Заклади та мережі, які відзначені синьою лінією, вказують на свою довіру та взаємодію з поліцією, а також проявляють повагу правоохоронцям, які віддали своє життя, захищаючи закон.

Шановні громадяни! Вкотре застерігаємо вас, що мають місце непоодинокі випадки афер, і найпоширеніші з них – це «купівля неіснуючого товару в інтернеті», «ваш родич в поліції - потрібні гроші для його визволення» та «ваша банківська картка заблокована або зафіксовані спроби несанкціонованого втручання у ваш рахунок – назвіть ваші особисті дані». Пам’ятайте, надійний захист від дій аферистів - Ваша пильність, обережність та інформованість.

Протягом минулого тижня до поліції Маріуполя та Мангушського району надійшло понад 2 тисяч повідомлень, 110 з яких мають ознаки кримінальних правопорушень.

Сьогодні, 09 листопада на стадіоні імені Володимира Бойка відбувся футбольний матч в рамках 14 туру Favbet Лиги. За безпекою вболівальників та гравців слідкували посилені наряди поліцейських.

11 листопада, з 16 до 17 години виїзний прийом у Кальміуському відділенні поліції проведе тимчасово-виконуючий обов’язки заступника начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Зелінський Вадим Васильович.

Мангушські школярі дізналися про специфіку діяльності поліцейських підрозділів та ознайомилися із історією розвитку та становлення органів внутрішніх справ на Донеччині.

Метою даного заходу є профілактика правопорушень, попередження та розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, посилення безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї і наркотичних речовин та проведення інших спеціальних оперативних заходів.

За попередніми даними водій автомобіля «DaewooLanos» виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з мікроавтобусом «Wolksvagen». Внаслідок аварії водій легковика загинув на місці. Триває слідство.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета