Спілкуючись в Інтернеті із незнайомими людьми, діти можуть стати жертвами маніпуляцій та злочинів. Для того, щоб спілкування неповнолітніх в мережі інтернет було безпечним треба розповісти їм про правила, дотримуючись яких можна уникнути кібер-зловмисників.

Мобільні групи обслуговують Маріуполь і Краматорськ та реагують на всі виклики щодо насильства в родині. Упродовж січня відносно агресорів відкрито 10 кримінальних проваджень. Кривдникам винесено понад 50 термінових заборонних приписів.

Створення спільних робочих груп та запровадження алгоритму відпрацювань здійснюється на виконання рішення Уряду України. Зокрема превентивні заходи проводитимуться у таких напрямках, як протидія незаконному гральному бізнесу, нелегальному обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту, лікеро-горілчаної продукції та надрокористування. Про це сьогодні, 25 лютого, повідомив Голова Нацполіції Ігор Клименко під час відеоселекторної наради за участі керівників центрального апарату та територіальних підрозділів.

28 лютого, з 16 до 17 години виїзний прийом у Кальміуському відділенні поліції проведе заступник начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Бортнюк Віталій Миколайович.

31.01.2020 року близькі втратили зв'язок із Коваленко Валерієм Євгеновичем, 09.05.1969 року народження.

Другокласники постійно сварилися, та ані батьки ні вчителі не могли налагодити їхні відносини. На допомогу дітям прийшли інспектори ювенальної превенції Мангушського відділення поліції, які за допомогою медіації допомогли однокласникам дійти до порозуміння.

27 лютого в Маріуполі відбудеться круглий стіл на тему «Реалізація заходів щодо виконання Регіональних програм з протидії наркозлочинності на території Донецької області».

26 лютого, з 12 до 13 години виїзний прийом у смт. Мангуш проведе тимчасово-виконуючий обов’язки начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Бортнюк Віталій Миколайович.

У складі слідчо-оперативної групи Ви зможете побувати на місці злочину, вивчити речові докази, знайти і опитати свідків, за допомогою чого вийти на слід злочинця і довести його провину.

Головне управління Національної поліції в Донецькій області з 25 лютого 2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад інспекторів I категорії відділу служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області.

Маріупольчанка придбала через інтернет-сайт тренажер, однак замість нього на пошті отримала каміння.

Протягом минулого тижня до поліції Маріуполя надійшло понад 2 тисяч повідомлень, 100 з яких мають ознаки кримінальних правопорушень.

Випуск за 22.02.2020

У пам'ять про подвиг Віталія Мандрика щороку проводяться спортивні змагання з виду спорту, в якому він був неодноразовим чемпіоном. Обласному чемпіонату присвоєно ім’я героя, що мав звання майстра спорту України. Також, керівники поліції вшанували пам’ять офіцера хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу, встановленому на місці його загибелі.

У Маріуполі на стадіоні імені Володимира Бойка відбувся футбольний поєдинок між командами з Маріуполя та Луганська. За безпекою вболівальників та гравців слідкували посилені наряди поліцейських.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета