Поліцейські Маріуполя та Мангушу організували для школярів правові змагання

Новини
Інші відділення

У змаганнях, які організували інспектори ювенальної превенції в рамках тижня права, взяли участь учні 8-10 класів. Діти відповідали на правничі питання, вгадували мелодію та демонстрували знання щодо роботи Національної поліції.

Поліцейські були одними з тих, хто першим опинився на місці трагедії та прийняв удар ядерної стихії на себе. Сьогодні вони, ветерани органів внутрішніх справ, які 33 роки тому в числі перших відгукнулися на заклик держави вирушити боротися з наслідками смертельної аварії до Чорнобилю, зібрались в Центральному відділі поліції Маріуполя, аби згадати ті часи і пом’янути колег, яких вже немає поруч. Керівники відділу поліції за традицією подякували ліквідаторам за подвиг та вручили приємні подарунки.

16 грудня з 16 до 17 години виїзний прийом у Приморському відділенні поліції проведе тимчасово-виконуючий обов’язки заступника начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Безруков Дмитро Вікторович.

Маріуполець знайшов боєприпас на узбережжі Азовського моря та не вигадав нічого кращого, як зберігати його у себе вдома.

Безкоштовну правову допомогу, консультації та флешмоб організували для мешканців Маріуполя правоохоронці, представники соціальних служб та міськради, а також активна молодь. Під символом білої стрічки у місті відбувся захід проти домашнього насильства.

Один з підлітків не з’являвся вдома декілька днів, другий зранку не дійшов до навчального закладу. Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції менш ніж за пів години встановили місцезнаходження останніх та ще за деякий час повернули додому.

13 грудня з 16 до 17 години виїзний прийом у Лівобережному відділенні поліції проведе тимчасово-виконуючий обов’язки заступника начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Горайчук Роман Адамович.

12 грудня, з 12 до 13 години виїзний прийом у смт. Мангуш проведе тимчасово-виконуючий обов’язки начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Усик Ігор Володимирович.

Поліцейські розшукують Краснова-Пархоменко Олексія Геннадійовича, 05.02.1990 року народження.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 грудня 2019 року, близько 17:10 – 17:20 години на перехресті вулиць Кальміуської та Котляревського. Транспортний засіб невідомої марки (автомобіль чорного, сірого або темно-синього кольору, в державному номерному знакові якого можливі комбінації із цифр: 2-4-8-2) скоїв наїзд на жінку 1964 року народження та пізніше поїхав у невідомому напрямку. Потерпілу було госпіталізовано до лікарні з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості.

Сьогодні правоохоронці області долучилися до відзначення Міжнародного дня захисту прав людини, адже захист конституційних прав громадян та створення безпечного правового середовища – основна наша задача.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета